Juriidilise aadressi ja kontaktisiku teenus Eestis

 In Juriidilised teenused

Selles artiklis räägime lähemalt kahest teenusest, mida pakub Punamoon Pluss OÜ, ja selgitame, mis kuulub nende hinnasse. Käsitleme levinumaid olukordi, milles kliendid pöörduvad nende teenuste poole, nii et pärast lugemist saate aru, milles nad erinevad.

Sisu

Juriidilise aadressi teenus Eestis

Punamoon Pluss OÜ pakub juriidilise aadressi teenust klientidele, kes kasutavad meie raamatupidamisteenust. Juriidilise aadressi teenus tähendab, et:

  • teie ettevõtte registreerimiskaardile B on kantud juriidiline aadress Mooni 18-60, Tallinn 10613;
  • Punamoon Pluss OÜ töötajad võtavad vastu teie ettevõtte posti;
  • Punamoon Pluss OÜ töötajad skaneerivad saadud posti ja edastavad selle teie e-posti aadressile või teavitavad teid vajadusest tulla posti järele Punamoon Pluss OÜ kontorisse.

Teenuse osutamine ei hõlma kliendiettevõtte registreerimisandmetesse Punamoon Pluss OÜ telefoni ja e-posti aadressi kandmist.

Juriidilise aadressi teenus Eestis on litsentseeritud tegevus.

Milleks on vaja juriidilist aadressi?

Vastavalt Eesti äriseadustikule peab ettevõttel olema juriidiline aadress. On oluline märkida ettevõtte registreerimisandmetes õige aadress, et juhatus saaks õigeaegselt kätte kõik kirjavahetused, kuna sellele aadressile saabuvad kõik ametlikud teated riigiasutustelt, töötajatelt ja ettevõtte äripartneritelt

Miks osta juriidilise aadressi teenust?

Mitte kõik ettevõtted ei rendi ega oma kontorit oma tegevuse jaoks ja ei saa määrata kontori aadressi kui juriidilist aadressi. Mitte kõik ettevõtte juhid ei soovi määrata oma koduaadressi ettevõtte ametlikuks aadressiks. Sellistel juhtudel võib lahenduseks olla Punamoon Pluss OÜ teenus. Allpool käsitleme kõige levinumaid põhjuseid, miks meie kliendid ostavad juriidilise aadressi teenust

5 kõige levinumat põhjust, miks meie kliendid ostavad juriidilise aadressi teenust

1. Privaatsus

Paljud ettevõtjad soovivad eraldada isiklikku elu ja tööd. Ettevõtja tegevus hõlmab suhtlemist paljude inimestega, erinevate tööolukordade lahendamist, mis ei ole alati meeldivad. Ettevõtte juriidiline aadress on avalik teave, mida võib saada iga soovija. Sel põhjusel ei soovi paljud ettevõtjad määrata oma elukoha aadressi. Sel viisil püüavad nad kaitsta end ja oma lähedasi, kaitsta peret muredest ja võimalikest ebameeldivatest olukordadest, ühesõnaga, nad hindavad privaatsust.

2. Rahu

Juriidiline aadress on ametlik aadress, mis on märgitud kõigis riiklikes registrites, see on aadress, kuhu kontrolli korral tulevad riigiasutuste esindajad. Meie 30-aastase ajaloo jooksul on meie raamatupidamisbüroo kontorisse korduvalt kontrollimiseks tulnud meie klientide firmadesse esindajaid Majanduspolitseist, Maksu- ja Tolliametist ning Tööinspektsioonist. Riigivõimu esindajate saabumine võib olla suur šokk, eriti kui see on ettearvamatu. Paljud ettevõtjad ei määra koduaadressi ja eelistavad kasutada Mooni 18-60 juriidilise aadressina, kuna nad ei soovi oma rahu häirida ja kaitsevad hoolikalt oma pere, eriti laste ja eakate sugulaste rahu.

3. Soliidsus

On olemas arvamus, et juriidiline aadress, mis näitab firma juhatuse liikme elukorterit, on ebaväärikas, ja et aadress, mis näitab äripinda, näeb välja esinduslikum, jätab klientidele ja ettevõtte äripartneritele soodsa mulje.

4. Püsiva aadressi puudumine

Veel üks levinud põhjus, miks meie kliendid meilt juriidilise aadressi teenust ostavad, on püsiva aadressi puudumine. Tavaliselt juhtub see siis, kui juhatuse liige rendib elukohta ja vahetab seda tihti. Sageli renditud korteri vahetamine toob kaasa vajaduse iga kord muuta ettevõtte registreerimisandmeid B-kaardil. Juriidilise aadressi sagedane ja õigeaegne muutmine Äriregistris on esiteks tülikas ja teiseks võib põhjustada olukorra, kus osa kirjavahetusest ei jõua adressaadini. Lisaks ei nõustu kõik üürileandjad sellega, et nende korteri aadressil registreeritakse firma.

5. Aadressi puudumine Eestis

Paljud meie kliendid on Eesti mitte-residendid. Enamasti juhivad nad ettevõtteid kaugelt ja nende harvadel külastustel Eestisse elavad nad hotellis. Kui neil pole kontorit, poodi, ladu või muud esindust Eestis, siis ostavad nad tavaliselt juriidilise aadressi teenust Punamoon Pluss OÜ-lt. Sellisel juhul, kui firma juhatus asub tegelikult teises riigis ja juhib Eesti ettevõtet distantsilt, nõuab seadus, et Eestis oleks kontaktisik. Kontaktisiku teenusest räägime allpool

Kontaktisiku teenus Eestis

Seadus sätestab, et kontaktisik tuleb määrata, kui juriidilise isiku aadress asub välisriigis. Kontaktisiku andmed sisestatakse ettevõtte B-kaardile kindlaks määratud tähtajaks. Selleks, et tegutseda Eestis kontaktisikuna, on vaja litsentsi vastavalt Terrorismi ja rahapesu tõkestamise seadusele. Meie ettevõtetel on selline litsents ja me saame olla B-kaardile kantud kontaktisik. Meie ettevõtete litsentsidega saab tutvuda Eesti Majandustegevuse Registri veebilehel (Punamoon Pluss OÜ, litsentsi number FIU000023).

Pakume nii kontaktisiku kui ka juriidilise aadressi teenust ainult klientidele, kes kasutavad meie büroo raamatupidamisteenuseid.

Täname, et lugesite lõpuni. Loodame, et artikkel oli kasulik. Kui olete huvitatud mõnest Punamoon Pluss OÜ teenusest, võite jätta taotluse allpool olevas tagasiside vormis.

Täname, et lugesite lõpuni! Kui artikkel meeldis, jagage seda sõpradega!

Artikli autor ja materjalide omanik — PUNAMOON OÜ. Materjalide ümbertrükkimine ei ole lubatud. Materjalidega internetis jagamine on lubatud ainult aktiivse lingina artiklile.

1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Kirjutage otsingu päringu ja vajutage "Enter"