Punamoon

Pakume koostöö võimalust raamatupidamis-, audiitor- ja õigusteenuste valdkonnas. Punamoon OÜ teenindab oma kliente alates 1993. aastast, osutades mitmesuguseid raamatupidamis- ja õigusteenuseid nii Eestis kui ka Soomes.

KORPORATIIVSED TEENUSED

Alates 1993. aastast tegeleme Eestis äriühingute ja mittetulundusühingute asutamisega ning firmaandmete muudatuste sissekandmisega äriregistrisse. Tagame kiire ja tõhusa teeninduse ning pakume ka konsultatsioone. Kas olete alustav ettevõtja või tegutseb Teie firma juba mitmeid aastaid? Igal juhul võite arvestada meie konsultandi kasulike ja sõbralike nõuannetega.

RAAMATUPIDAMISTEENUSED

Meie raamatupidamise kliendid on teenindusettevõtted, riidekauplused, rahvusvahelised kaubavedajad, ehitusfirmad, mööblitootjad, programmeerijad, laevaehitajad, turismibürood ja firmad, kes tegelevad metallkonstruktsioonide, internetiturunduse, mesinduse, hulgi- ja jaekaubandusega jne. Meie teenused sobivad suurepäraselt nii paari töötajaga väikefirmale kui ka 200 ja enama töötajaga ettevõttele.

ÕIGUSTEENUSED

Juriidiliste küsimuste korral pakuvad asjatundlikke lahendusi meie spetsialistid. Teeme koostööd notarite, juhtivate audiitorite ning juristidega. Tellija toimik hoitakse alati täielikult konfidentsiaalsena.

Eesti juriidilise aadressi ja kontaktisiku teenus

Pakume juriidilise aadressi ja kontaktisiku teenust meie raamatupidamisteenuse kasutavatele klientettevõtetele. Meie ettevõttel Punamoon Pluss OÜ on Eestis kontaktisikuna tegutsemiseks vajalik tegevusluba.

Teenused Soomes tegutsevatele Eesti ettevõtetele

Registreerime Eesti ettevõtetele püsiva tegevuskoha Soomes, osutame raamatupidamisteenuseid Soomes, esitame igakuised ja aastadeklaratsioonid vastavalt Soome seadustele, sisestame ettevõte kõigisse vajalikesse registritesse, osutame muid teenuseid Soomes Eesti ettevõtetele.

Migratsiooniteenused Eestis

Tähtajalise elamisloa registreerimine perioodiks 2 kuni 5 aastat, tähtajalise elamisloa pikendamine, tööviisa D Eestisse – meie teenused. Koostame korrektselt vormistatud dokumentide pakette, võtame üle kirjavahetuse riigiasutustega, kooskõlastame protsessi kuni tulemuse saamiseni.

Punamoon OÜ

Punamoon OÜ asutati 1993. aastal. Firma asutamise hetkest alates paikneme Tallinnas Mooni tänaval, millest tuleneb ka meie nimi – Punamoon.
Meie sümbol on mooniõis.

Oleme spetsialiseerunud Eestis uute äriühingute ja mittetulundusühingute loomisele ning terviklahendusena pakume klientidele ka raamatupidamis- ja õigusteenuseid. Aitame registreerida firma alalise tegevuskoha Soomes, osutame raamatupidamise tugiteenuseid ja esitame Soome seadustega vastavuses olevaid deklaratsioone.

Meie hüüdlause on „Kui oleme koos, oleme tugevamad!“.

Lihtsad vastused korduma kippuvatele küsimustele Eesti ärikorralduse, raamatupidamise ning maksustamise kohta

Värsked uudised blogis

Meie blogist leiate kasulikku teavet  maksustamise ja raamatupidamise nüanssidest Eestis ja Soomes.

Meie klientide tagasiside

Meie kliendid saavad alati kvaliteetset teenust.

 • Teeme Punamoon OÜ-ga juba palju aastaid koostööd ja saame alati professionaalset abi igal ajal, nii päeval kui öösel. See on firma, kus leidub alati inimene, kes teab meie küsimusele vastust. Eraldi tänu Nadežda Bodrenkovale, kes suudab leida kontakti iga kliendiga.

  Svetlana Sibenkova Gavkon LTD / Osakonna juhataja
 • Koostöös Punamoon OÜ-ga meeldib mulle paindlikkus, vastutulelikkus ja asjalikud nõuanded.

  Artur Jutman Testonica Lab OÜ / Juhatuse liige
 • Otsustasin kasutada Punamoon OÜ teenuseid sõprade ja kolleegide soovitusel. Lisaks teadsin ma seda, et teie firmal on töökogemus minu ärivaldkonnas. Mingisuguseid tähenduslikke hetki ei ole olnud: meie koostöö kulgeb rahulikus režiimis.

  Roman Jefremov „TEHNOKRATIA“ Eesti filiaal / Tegevdirektor
 • Töös Teie firmaga meeldib mulle professionaalsus, kogemus ja teenuste suur spekter ühes ettevõttes. Koos Punamoon OÜ-ga 2012. aastast alates.

  Oleh Krempovskyy KREDMIOL OÜ / Tegevdirektor
 • Tean Punamoon OÜ-d juba väga ammusest ajast. Teen Teie firmaga koostööd juba üle 20 aasta. Punamoon OÜ teenused on jätnud parima mulje.

  Pavel Kuznetsov PANAK OÜ / Juhatuse liige
 • Tekkis vajadus raamatupidamisteenuste järele – soovitati OÜ-d Punamoon – proovisin teha koostööd – kõik sobis!

  Vitali Pindik Vicom Pluss OÜ / Juhatuse liige
 • Punamoon OÜ – see on südamlikkus, headus ja armastus kliendi vastu.

  Stanislav Levtšenko Levst OÜ / Juhatuse liige
 • Meeldis isiklik suhtlus. Usaldan nagu iseennast, ei karda usaldada Punamoon OÜ-le kõige hinnalisemat, mis mul on.

  Igor Sidorenko Estplain OÜ / Juhatuse liige
 • Koostöös Punamooniga hindan probleemide lahendamise operatiivsust ja probleemi hõlmamist tervikuna.

  Serhii Shlemko TOV ,, AVALON+’’ Eesti Filiaal / Juhatuse liige
 • Koostöös Punamooniga võime märkida viisakust ja reageerimiskiirust küsimustele vastamisel. Kõik on alati õigel ajal.

  Ekaterina Sergeeva Whitescape OÜ
 • Teie meeskond töötab ladusalt ja klient jääb igal juhul rahule. Vastastikune asendatavus.

  Alexander Kalyuzhny ALEX & K OÜ / Juhatuse liige
 • Firma, kus töötavad tõelised professionaalid! Kui palju kordi on mind aidatud nii nõuannete kui ka tegudega! Aitäh selle eest, et olete olemas!

  Karina Šabelski Beauty Media FX OÜ / Juhatuse liige
 • Punamoon OÜ – meie usaldusväärsed partnerid ja väga kohusetundlikud professionaalid. Aitäh kvalifitseeritud abi ja nõuannete eest. Oleme väga rahul ja soovitame julgelt kõigile.

  Nadežda Ursini ALARMA Arhitektuuribüroo OÜ
 • Aitäh kvalifitseeritud abi eest. Asjalike nõuannete eest. Fondi toetamise eest. Kui te soovite saada teenuseid professionaalidelt – olete õigel aadressil :).

  Anna Tõnissaar MTÜ Heategevusfond Südamete Soojus / Juhatuse liige
 • Firmast Punamoon Raamatupidamisteenused olen ma alati saanud ammendavad vastused mistahes keerukusastmega küsimustele. Soovitan kindlalt!

  Andrey Ponyakov AS Infragate Eesti / Finantsist
 • Superprofessionaalne firma väga sõbraliku ja suurepärase kollektiiviga!!! Osutavad teenuseid kiiresti ja kvaliteetselt!!!)) Aitäh teile, et OLETE just sellised!!))

  Viktoria Kolossova Miss Mary of Sweden OÜ / Planeerimisosakond
 • Firma, kus tõepoolest töötavad professionaalid ja kogenud spetsialistid. Soovitan alustada konsultatsioonidest, ja te veendute selles ise!

  Viktoria Potapova Tallinna Edukate Naiste Klubi / Peatoimetaja

Punamoon OÜ konsultandid vastavad meelsasti Teie küsimustele. Koos leiame parima lahenduse!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Kirjutage otsingu päringu ja vajutage "Enter"